Obchod Černý rytíř Registrace
Kusovky Magic
Novinky
Akce
Výprodej
Magic the Gathering
Pokémon
Deskové hry
Karetní hry
Doplňky a obaly
Warhammer
Warhammer 40.000
Barvy a modelářství
Hry na hrdiny
Dárkové poukazy

   Výkup karet

   Turnaje Praha
   Turnaje Brno
   Prizewall

   Dodací podmínky
PŘEHLED TURNAJŮ O VÍKENDU.
21.9. Sobota -
- MTG - Předrotační standard od 10:00.
22.9. Neděle:
- Dopoledne - MTG - Modern Horizons draft 10:30.
- Scratch wars 13:00.
- Odpoledne - MTG - Modern Horizons draft 14:30.
THRONE OF ELDRAINE KUSOVKY V PŘEDPRODEJI
Zahájili jsme předprodej jednotlivých karet ze sady Throne of Eldraine a už teď víme, že je na co se těšit. čekají nás noví multicolor planeswalkeři, zcela nová mechanika karet které se dají hrát jako kouzla a následně dokonce i jako bytosti.
Krom toho Throne of Eldraine přichází s několika novými designy karet.
PRODUKTY THRONE OF ELDRAINE V PŘEDPRODEJI!
Zahájili jsme předprodej produktů k nejnovější sadě Throne of Eldraine. V nabídce jsou boostery, booster boxy, velké bundle kolekce, dva různé planeswalker balíčky, čtyři typy Brawl balíčků, Pět barev Theme balíčků a novinka přicházející s touto sadou: Collector Boostery.
POKÉMON NOVINKY V OBCHODĚ
Naskladnili jsme velké množství nových Pokemoních produktů. Jmenovitě: Hidden Fates Tin - dvě různé varianty, Kanto Power Tin - pět různých druhů, Pokéball Tin - čtyři různá barevná provedení, Power Partnership Tin - tři různé varianty, Reshiram & Charizard GX Figure Collection a Alba i obaly s motivem Pikachu a Eevee.
MAGIC VE VAŠÍ ŠKOLE
Chtěli byste mít možnost si zahrát magic ve vaší škole?
Rádi bychom Vás informovali o nabízené podpoře pro školy, ktérá obsahuje sample decky, pravidla, spoustu karet do začátku a mnoho dalšího, jako jsou počítadla a jiné doplňky.
Stačí mít schválený kroužek ve vaší škole a osobu, která by takový kroužek vedla.
Napište nám na email "praha@cernyrytir.cz" s předmětem MAGIC VE ŠKOLE pokud máte o tuto příležitost zájem a my vás podpoříme!
COMMANDER 2019 V PRODEJI 23.8.!
Všechny Commander 2019 kusové karty i celé balíky jsou v prodeji od pátku 23.8.
Balíčky jsou opět všechny nacpané kvalitními kartami, v každém je jeden planeswalker a 17! zbrusu nových karet.

Decklisty a videa k představení balíčků můžete najít zde, na stránce výrobce.
NOVÉ SAN DIEGO COMIC CON SETY A JEDNOTLIVÉ KARTY
V nabídce máme, jako již každý rok, opět nová San Diego Comic Con proma. Můžete si koupit celý set i jednotlivé karty. Tentokráte byli na kartách zvěčněni Bolas, Dragon-God; God-Eternal Kefnet; God-Eternal Bontu; God-Eternal Oketra a God-Eternal Rhonas.
WARHAMMER CHAMPIONS - SLEVA
Připravili jsme pro vás akci na sběratelskou karetní hru z prostředí fantasy světa Warhammer - Warhammer Champions. Ve slevě máme základní a doplňkové balíčky i celé booster boxy. Akce má časové omezení, tak neváhejte.
NOVĚ RK POST TOKENY V NABÍDCE
Zařadili jsme do sortimentu širokou škálu tokenů od známého umělce rk posta. Jsou k dispozici všechny běžné typy tokenů a velký výběr i těch méně používaných.
ZMĚNA V PRAVIDELNÉM TURNAJOVÉM HRANÍ
Změnili jsme systém a odměny u pravidelného úterního standard turnaje. Od nynějška se budou hrát vždy 4 kola. Odměna pro hráče s výsledkem 4:0 bude nově 2x Promo Pack, pro 3:0:1 20 bodů a za 3:1 nově dostanete 10 bodů.
CORE SET 2020 V PRODEJI
Zahájili jsme prodej produktů k nejnovější základní sadě. V nabídce jsou boostery, booster boxy, velké bundle kolekce, pět různých planeswalker balíčků a prerelease decky se šesti doplňkovými balíčky a foil promo kartou.
KUSOVKY MAGIC 2020 V PRODEJI
Prodej kusových karet z edice Core Set 2020 je v plném proudu a vy si již nyní můžete objednat karty z této zbrusu nové sady, která vyšla 12.7. 2019. Opět noví planeswalkeři, reprinty a nové Leyline, cyklus Temple zemí a pro milovníky Commander formátu několik trojbarevných generálů v méně obvyklých barevných kombinacích.
SIGNATURE SPELLBOOK GIDEON V PŘEDPRODEJI
V předprodeji máme již kusovky i samotný produkt Signature Spellbook Gideon. Vše si budete moci koupit tento pátek 28.6.
MODERN HORIZONS KUSOVKY V PRODEJI
Nová speciální sada pro formát Modern je ode dneška (14.6.) v prodeji. Vypadá to, že některé karty se uplatní i na eternal formátech a ani Commander balíčky nezůstanou díky Modern Horizons beze změn. Podívejte se, co sada nabízí a objednejte si ty nejlepší kousky ještě než jejich cena vyletí nahoru.
KEYFORGE - AGE OF ASCENSION V PRODEJI
Age of Ascension je druhá sada k oblíbené hře KeyForge. Tato sada obsahuje celkem 204 nových karet a vy si již nyní můžete koupit nové Archon balíčky nebo základní sadu pro dva hráče se dvěma Archon balíčky a veškerým příslušenstvím pro hráče, kteří chtějí s Keyforge začít právě teď.
NOVINKY V OBCHODĚ
Gamemat 6x4 - Imperial Base
Cena : 1499 Kč
Sorcerer
Cena : 999 Kč
Boss Monster - Crash Landing
Cena : 249 Kč
Datacards - Chaos Knights
Cena : 319 Kč
TIP ČERNÉHO RYTÍŘE
KeyForge - Call of the Archons - Archon Deck
Cena : 219 Kč
ON-LINE OBCHOD: Za Poříčskou branou 21, 186 00 Praha 8, , tel. 731 164 496.
OBCHOD PRAHA: Za Poříčskou branou 21,186 00 Praha 8, , tel. 733 517 617, otevřeno po - pá 12 - 20, so - ne 10 - 19.
OBCHOD BRNO: Chládkova 3, 616 00 Brno, tel. 733 517 608, otevřeno po - pá 12 - 18:30.