Obchod Černý rytíř Registrace
Kusovky Magic
Novinky
Akce
Výprodej
Magic the Gathering
Pokémon
Scratch Wars
Deskové hry
Karetní hry
Doplňky a obaly
Warhammer
Blood Bowl
Beasts of Chaos
Chaos Daemons
Chaos
Aelves
Dark Elf
Dwarf
Empire
High Elf
Lizardmen
Ogre Kingdoms
Orcs & Goblins
Stormcast Eternals
Skaven
Vampire
Wood Elf
Warhammer 40.000
Barvy a modelářství
Hry s miniaturami
Hry na hrdiny
D&D Novels
Dárkové poukazy

   Výkup karet

   Turnaje Praha
   Turnaje Brno
   Prizewall

   Dodací podmínky
Beasts of Chaos

Bestie jsou divoká a zuřivá stvoření, která se pramálo starají o životy jiných. Jejich těla jsou napůl lidská, napůl zvířecí s rohatou hlavou kozla nebo berana. Shlukují se do tlup, které vede nejsilnější jedinec, jenž si musí své postavení vybojovat a posléze udržet, neboť se najde mnoho dalších, kteří prahnou po jeho místě. Ač jsou tato stvoření veskrze hloupá, občas se mezi nimi vyskytne jedinec, který kromě neskutečné síly oplývá i inteligencí. Takováto, bohy chaosu požehaná, bestie se pak stane vůdcem velké tlupy a často k ní připojí i skupiny, jejichž vůdce zabil. Malé armády bestií jsou pak velkým nebezpečím pro vše živé, neboť netouží po dobývání, jejich jediným cílem je destrukce a zničení všeho, co se jim připlete do cesty. Tato stvoření obývají skoro celý starý svět, porůznu jsou roztroušena ve velkých hvozdech Bretonnie, přes Drakenwald po dalekou Cathay a Naggaroth.

V boji jsou bestie zuřivým protivníkem, který preferuje hrubou sílu nad strategií a taktikou. V ohromných masách se hrnou vpřed, desítky a stovky gorů, ungorů, válečných psů chaosu a množství válečných vozů. Často se k těmto hordám přidávají jiná, i na poměry bestií silnější stvoření, Trolové chaosu, Dračí Ogři, Obři, Kentigoři, Ogři a dokonce i mocní Shaggoti. Někdy se podaří vůdčí bestii domluvit pakt s rytíři a pěšáky chaosu, či některý z jeho šamanů ovládne větry magie a přivolá krvavým rituálem démony. Takovéto skupiny jsou v boji jedním z nejhorších protivníků, neboť kombinují vysokou kvalitu a morálku válečníků chaosu, velké počty a brutální sílu bestií a strach, jenž šíří démoni.

Warherds Bloodfeast Gorgers 1369 Kč
Toto balení obsahuje všechny potřebné díly k sestavení celkem čtyř plastových miniatur: Gorghon volitelně sestavitelný jako Cygor a 3x Bullgor. Součástí je oválný podstavec o rozměrech 120x92mm a 3 kulaté o průměru 50mm.
Skladem : 2 ks
NOVINKY V OBCHODĚ
Sector Mechanicus - Thermic Plasma Conduits
Cena : 699 Kč
Codex - Tyranids (HB)
Cena : 749 Kč
San Diego Comic-Con 2017 Promo Set (včetně plakátu)
Cena : 8990 Kč
Pokémon - Shining Legends Pin Collection - Zoroark
Cena : 449 Kč
TIP ČERNÉHO RYTÍŘE
Pandemic Legacy (anglická verze)
Cena : 1899 Kč
ON-LINE OBCHOD: Za Poříčskou branou 21, 186 00 Praha 8, , tel. 731 164 496.
OBCHOD PRAHA: Za Poříčskou branou 21,186 00 Praha 8, , tel. 733 517 617, otevřeno po - pá 12 - 20, so - ne 10 - 19.
OBCHOD BRNO: Chládkova 3, 616 00 Brno, tel. 733 517 608, otevřeno po - pá 12 - 18:30.