POHÁR ČERNÉHO RYTÍŘE O 25.000 KČ
datum : 10.08.2010 autor : isi přečteno : 14030

Výsledky finálového turnaje a deklisty top 8

Rádi bychom Vás pozvali na turnajovou sérii, která se bude na podzim odehrávat v hernách Černého rytíře. Jedná se o společnou akci Prahy a Brna se závěrečným vyvrcholením v podobě finálového turnaje v Praze o 25.000,-Kč, který se uskuteční 18.12.

Jak bude celá série probíhat?
Uspořádáme pro Vás celkem 12 turnajů ( 7 v Praze a 5 v Brně) v různých formátech + LCQ den před finále. Do závěrečného turnaje o 25 tisíc postoupí vítězové jednotlivých turnajů (při účasti nad 32 hráčů finalisté, při účasti nad 64 hráčů semifinalisté), TOP4 z LCQ, 12 lidí na pozvání (losováni ze zákazníků Černého rytíře) a zcela nejvíce hráčů z průběžného bodování. Na každém turnaji můžete získat:

BODOVÁNÍ DO CELKOVÉHO POŘADÍ
1. místo 30
2. místo 28
3. místo 24
4. místo 23
5. místo 20
6. místo 19
7. místo 18
8. místo 17
9. místo 14
10. místo 13
11. místo 12
12. místo 11
13. místo 10
14. místo 9
15. místo 8
16. místo 7
17. místo 6
18. místo 5
19. místo 4
20. místo 3
21. místo a hůř 1

Do finále postupuje nejlepších 16 podle celkového pořadí Brno (započítávají se 3 nejlepší turnaje z 5) a nejlepších 26 podle clekového Pořadí Praha (započítávají se 4 nejlepší turnaje z 7).
Všechny postupová místa se posouvají!

TURNAJE PRAHA
29.8 Standard, 80 kč __Výsledky a decklisty zde
11.9 Legacy, 80 Kč __Výsledky a decklisty zde
10.10 Extended, 80 Kč __Výsledky a decklisty zde
24.10 Standard, 80 Kč __Výsledky a decklisty zde
6.11 2HG Standard, 2x80 Kč __Výsledky a decklisty zde
20.11 Double Draf, 550 Kč __Výsledky zde
5.12 Legacy, 80 Kč __Výsledky a decklisty zde
Začátky všech turnajů 10:30

TURNAJE BRNO
28.8. Standard, 80 Kč Výsledky zde
11.9. Extended, 80 Kč Výsledky zde
23.10. Legacy, 80 Kč Výsledky zde
27.11. Double Draft, 550 Kč
28.11. Standard, 80 Kč
Začátky všech turnajů 11:30 (registrace od 10:30)

CENY NA TURNAJÍCH
do 24 hráčů: 25 boosterů
25 - 36 hráčů: 40 boosterů
37 - 48 hráčů: 55 boosterů
49 - 60 hráčů: 70 boosterů
nad 60 hráčů: 80 boosterů


FINÁLE - PRAHA 17-19.12

PÁTEK 17.12 LAST CHANCE KVALIFIKACE - SEALED DECK
Bez top8, čtyři nejlepší postupují do finálového turnaje, 1 booster na hráče na ceny
začátek: 17:00, startovné 550 Kč

SOBOTA 18.12 FINÁLE POHÁRU ČERNÉHO RYTÍŘE O 25.000 Kč
Hrát mohou jen kvalifikovaní. 4 kola Standard, 3 kola Legacy, top8 Standard.
začátek: 9:30, starotvné: zdarma

FINÁLOVÝ TURNAJ
1. místo 6000 Kč + pohár
2. místo 4500 Kč
3. místo 3500 Kč
4. místo 3000 Kč
5-8. místo 1500 Kč
9-12. místo 500 Kč

BYE PRO FINÁLOVÝ TURNAJ
Několik vyvolených si svými výsledky ze základní část zajistí až dvě Bye (automatická výhra v prvních kolech turnaje).
2x Bye - nejlepší 4 Brno, nejlepších 6 Praha, nejlepší 4 z Last Chance
1x Bye - nejlepších 8 Brno, nejlepších 12 Praha


NEDĚLE 19.12 POHÁR ČERNÉHO RYTÍŘE V TÝMECH
Třičlenné týmy, jeden člen týmu bude mít balík pro Standard, další člen pak balík pro Extended a poslední člen pro Legacy. Top čtyři týmy budou hrát Sealed deck.

Ceny:
do 12 týmu: 60 boosterů
do 16 týmů: 80 boosterů
do 20 týmů: 100 boosterů
nad 20 týmů: 120 boosterů
Trička pro nejlepší tým. začátek: 10:00, starovné: 250 Kč na tým


POŘADÍ A POČET BODŮ PO SEDMÉM TURNAJI PRAHA

*** Bilek, Tomas 96
*** Popescu, Tiberiu 96
*** Blohon, Lukas 88
Melichar, Martin 71
*** Dio, Mikuláš 69
** Havlicek Drahomir 65
*** Prosek, Dominik 62
*** Dio, Michal 61
Kytka Petr 58
Kotas, Jindrich 55
Rosenkranz, Ondrej 54
Sochůrek Petr 50
*** Do-Anh, David 48
*** Ceska, Pavel 47
** Chlupac, Zdenek 47
Strasky Ondrej 46
Pocedic, Jaromir 45
Kasalicky, Tomas 45
*** Erenyi Jakub 40
Daněk Petr 37
Horalek Stepan 36
Jirasek David 35
Panigada Igor 34
Mraz, Vojtech 34
Podlaha, Martin 33
Havlicek Drahomir jr 32
Fukala, Dalibor 30
Janda Kristian 29
** Vorel Jiri 28
Berka, David 27
Prosek Daniel 26
Vanek, Tomas 24
Petrák Martin 24
Macošek Jan 24
Jezek, Milan 24
Chmelík Jaroslav 24
Dvorak, Jiri 24
Vlcek Tomas 24
Bindik Adam 23
Jerabek Petr 20
Hrycej, Martin 20
Cichovsky, Lukas 20
Vanek, Jirka 19
Nachtigal Jaroslav 19
Mendl, Michal 19
Holda, Jan 19
Kraft, Lukas 17
Thi Han Nguten 14
Simek, Adam 14
Charvat, Pavel 14
Bao Thran Thai 14
Sup, Richard 13
Nováková Eliška 13
Klíma Petr 13
Cajthaml, Miroslav 13
Zubko, Ilja 12
Vladik, Pavel 12
Sykora Jakub 12
Vapenik, Karel 11
Masin, Ondrej 11
Kaminek, Petr 11
Zadina Marek 10
Škrabal Michal 10
Riman, Vit 10
Kayed, Albert 10
Pokorný Šimon 9
Nabil Mohamed 9
Lamper Jan 9
Vogl, Milan 8
Šmíd Ondřej 8
Melzer Vladimír 8
Hrebejk, Michal 8
Tejnský Petr 8
Veselý Ladislav 7
Meissner, Petr 7
Hrycej, Martin 7
Gottwald Tomáš 7
Bureš Martin 7
Pesek Libor 6
Brehovsky, Josef 6
Zahora Jan 4
Kostal, Zdenek 4
Vonasek Martin 4
Teichman Jiří 3
Rehor, Radek 3
Pospisil Adam 3
Pace Asciak, Fabian 3
Nitsche, Jiri 3
Pivec, Roman 2
Vondracek, Zdenek 1
Vlach, Josef 1
Vimmer, Jan 1
Svoboda, Jiri 1
Svec, Martin 1
Schuster, Martin 1
Rada, Hynek 1
Ptacek Petr 1
Neustadt, Daniel 1
Nemec, Vaclav 1
Konecny, Jan 1
Kocian Milan 1
Kabele, Martin 1
Jacko, Robert 1
Hruska, Jakub 1
Hovorka, Jirí 1
Hanousek, Tomas 1
Goebel Jakub 1
Fric, Antonin 1
Cervenka, Jakub 1
Bronec Ondrej 1
Altman, Tomas 1
Oktabec Jan 1
Kozak Jonas 1
Kocab Tomas 1

** Hráči s hvězdičkami se umístili v jednom z turnajů na \"přímo do finále\" postupovém místě.


POŘADÍ A POČET BODŮ PO TŘETÍM TURNAJI BRNO
Pořadí, prozatím kvalifikovaní tučně...


isi