Obchod Černý rytíř Registrace
Kusovky Magic
Novinky
Akce
Výprodej
Magic the Gathering
Pokémon
Scratch Wars
Deskové hry
Karetní hry
Doplňky a obaly
Warhammer
Warhammer 40.000
Barvy a modelářství
Hry s miniaturami
Hry na hrdiny
Dárkové poukazy

   Výkup karet

   Turnaje Praha
   Turnaje Brno
   Prizewall

   Dodací podmínky
POHÁR ČERNÉHO RYTÍŘE - PRAHA 10.10. - EXTENDED
datum : 13.10.2010 autor : vadan
přečteno : 1797
Třetí turnaj do série o 25.OOO Korun proběhl v praze ve formátu extended. Zde jsou výsledky, body do série a decklisty:

1. Blohon Lukáš 30
2. Vorel Jiří 28
3. Bílek Tomáš 24
4. Kasalický Tomáš 23
5. Jeřábek Petr 20
6. Nachtigal Jaroslav 19
7. Stráský Ondřej 18
8. Rosenkraz Ondřej 17
9. Kytka Petr 14
10. Fukala Dalibor 13
11. Češka Pavel 12
12. Melichar Martin 11
13. Mašín Ondřej 10
14. Havlíček Drahomír ml. 9
15. Pocedič Jaromír 8
16. Berka Davaid 7
17. Mendl Michal 6
18. Kotas Jindřich 5
19. Záhora Jan 4
20. Havlíček Drahomír 3
21. Pešek Libor 1
22. Ježek Milan 1
23. Vaněk Tomáš 1
24. Řehoř Radek 1
25. Ptáček Petr 1
26. Prošek Dominik 1
27. Bronec Ondřej 1
28. Pivec Roman 1
29. Goebel Jakub 1
30. Vládík Pavel 1
31. Kocián Milan 1
32. Mráz Vojtěch 1
33. Říman Vít 1

1. Místo Lukáš Blohon

4 Crumbling necropolis
4 Creeping tar pit
3 Sunken ruins
3 Cascade bluffs
3 Scalding tarn
2 Reflecting pool
4 Island
2 Swamp
2 Mountain
4 Mana leak
4 Cryptic command
3 Jace the mind sculptor
4 Preordian
4 Lightning bolt
2 Doom blade
2 Volcanic fallout
2 Consume the meek
2 Cruel ultimatun
1 Sorin markov
1 Oona's grace
4 Mulldrifter

Side
3 Smother
2 Negate
1 Duress
1 Thoughtseize
1 Jace beleren
1 Glen elendra archmage
1 Consume the meek
1 Volcanic fallout
2 Trigon of mending
1 Frost titan
1 Wurmcoil engine


2. Místo Jiří Vorel

1 Celestial Colonade
4 Glacial Fortress
4 Wanderwine hub
4 Mutavault
11 Island
2 Sygg, the river guide
2 Path to exile
4 Cursecatcher
4 Silvergill adept
4 Merfolk sovereign
4 Coralhelm commander
4 Cryptic command
4 Merrow reejerey
4 Sage's dousing
4 Stonybrook banneret

Side
3 Oblivion ring
2 Path to exile
3 Celestial purge
2 Reveilark
4 Burenton forge-tender
1 Sygg, river guide


3. Místo Tomáš Bílek

4 Swamp
3 Plains
2 Mountain
4 Windbrisk heights
4 Marsh flats
4 Fetid heath
4 Reflecting pool
4 Bitterblossom
4 Spectral procession
4 Kitchen finks
4 Tidehollow sculler
4 Thoughtseize
3 Ajani goldmane
3 Elspeth tirel
2 Marshal's Anthem
2 Cloudgoat ranger
2 Path to exile
3 Zealous persecution

Side
4 Celestial purge
4 Burenton forge-tender
3 Stillmoon cavalier
1 Path to exile
1 Inquisition of kozilek
1 Zealous persecution
1 Oblivion ring


4. Místo Tomáš Kasalický

4 Secluded glen
4 Sunken Ruins
2 Drowned catacombs
2 Creeping tar pit
3 Darkslice shores
4 Mutavault
5 Island
4 Bitterblossom
4 Spellstutter sprite
4 Mistbind clique
4 Cryptic command
4 Mana leak
4 Scion of oona
3 Thoughtseize
3 Smother
2 Ponder
2 Vendilion clique
2 Jace the mind sculptor

Side
3 Flashfreeze
2 Sower of temptation
1 Vendilion clique
1 Smother
1 Inquisition of kozilek
2 Duress
3 Deathmark
2 Consume the meek


5. Místo Petr Jeřábek

2 Mutavault
4 Fetid heath
4 Windbrisk heights
4 Arcane sanctum
3 Reflecting pool
3 Marsh flats
4 Plains
1 Swamp
3 Ajani goldmane
4 Tidehollow sculler
4 Knight of meadowgrain
2 Conqueror's pledge
3 Marshal's anthem
3 Path to exile
4 Bitterblossom
4 Kitchen finks
4 Spectral procession
3 Murderous redcap
1 Zealous persecution

Side
4 Thoughtseize
2 Celestial purge
1 Path to exile
3 Kor firewalker
2 Zealous persecution
3 Wispmare


6. Místo Jaroslav Nachtigal

4 Mutavault
4 Glacial fortress
4 Wanderwine hub
4 Seachrome coas
7 Island
3 Ponder
2 Path to exile
3 Cursecatcher
4 Stonybrook banneret
4 Silvergill adept
2 Sygg, river guide
2 Wake thresher
2 Sower of temptation
4 Merrow reejerey
2 Corallhelm commnder
3 Merfolk sovereign
4 Cryptic command
2 Sage's dousing

Side
2 Relic of progenitus
2 Sower of temptation
1 Glen elendra archmage
4 Burrenton forge-tender
2 Reveillark
2 Celestial purge
2 Path to exile


7. Místo Ondřej Stráský

4 Arid mesa
4 Scalding tarn
10 Mountain
4 Volcanic fallout
4 Searing blaze
4 Goblin guide
4 Staggershock
4 Lightning bolt
2 Smoldering spires
3 Ball lightning
4 Figure of destiny
4 Hellspark elemental
2 Flame javelin
3 Teetering peeks
3 Burst lightning
1 Hell's thunder

Side
4 Leiline of punishment
2 Maniac vandal
2 Smash to smitherness
1 Earthquake
1 Vexing shusher
2 Banefire
3 Dragon's claw


8. Místo Ondřej Rosenkranz

4 marsh flats
4 Arid mesa
15 Plains
4 Steppe lynx
4 Figure of destiny
4 Student of warfare
2 Burrenton forge-tender
4 Knight of the wild orchid
4 Spectral procession
4 Honor of the pure
4 Brave the elements
3 Path to exile
3 Ranger of eos
1 Oblivion ring

Side
2 Oblivion ring
2 Kor firewalker
1 burrenton forge-tender
2 Celestial purge
1 Path to exile
2 Kor sanctifiers
3 Stillmoon cavalier


vadan
NOVINKY V OBCHODĚ
Chaos Space Marine Havocs
Cena : 1119 Kč
Core Set 2020 Planeswalker Deck - Chandra
Cena : 199 Kč
UltraPro Premium Pro-Binder - Modern Horizons
Cena : 449 Kč
Teotihuacan
Cena : 949 Kč
TIP ČERNÉHO RYTÍŘE
KeyForge - Call of the Archons - Archon Deck
Cena : 219 Kč
ON-LINE OBCHOD: Za Poříčskou branou 21, 186 00 Praha 8, , tel. 731 164 496.
OBCHOD PRAHA: Za Poříčskou branou 21,186 00 Praha 8, , tel. 733 517 617, otevřeno po - pá 12 - 20, so - ne 10 - 19.
OBCHOD BRNO: Chládkova 3, 616 00 Brno, tel. 733 517 608, otevřeno po - pá 12 - 18:30.