Obchod Černý rytíř Registrace
Kusovky Magic
Novinky
Akce
Výprodej
Magic the Gathering
Pokémon
Deskové hry
Karetní hry
Doplňky a obaly
Warhammer
Warhammer 40.000
Barvy a modelářství
Hry na hrdiny
Dárkové poukazy

   Výkup karet

   Turnaje Praha
   Turnaje Brno
   Prizewall

   Dodací podmínky
POHÁR ČERNÉHO RYTÍŘE PRAHA 29.8 - STANDARD
datum : 30.08.2010 autor : vadan
přečteno : 4000
První pražský turnaj proběhl ve standardu. Zde je pořadí a decklisty top8

Pořadí a počet bodů prvního turnaje

1 Prosek Dominik 30
2 Havlicek Drahomir 28
3 Bilek Tomas 24
4 Popescu Tiberiu 23
5 Berka David 20
6 Vanek Jirka 19
7 Do-Anh David 18
8 Pocedic Jaromir 17
9 Simek Adam 14
10 Sup Richard 13
11 Dio Michal 12
12 Kaminek Petr 11
13 Kotas Jindrich 10
14 Vanek Tomas 9
15 Kasalicky Tomas 8
16 Hrycej Martin 7
17 Melichar Martin 6
18 Dio Mikuláš 5
19 Kristian Janda 4
20 Pace Asciak Fabian 3
21 Vlach Josef 1
22 Erenyi Jakub 1
23 vondracek zdenek 1
24 Havlicek Drahomir 1
25 Cervenka Jakub 1
26 Hruska Jakub 1
27 Jacko Robert 1
28 Rehor Radek 1
29 Riman Vit 1
30 Pivec Roman 1
31 Vapenik Karel 1
32 Altman Tomas 1
33 Neustadt Daniel 1
34 Rosenkranz Ondrej 1
35 Masin Oondřej 1
36 Cajthaml Miroslav 1
37 Vladik Pavel 1
38 Nemec Vaclav 1
39 Charvat Pavel 1
40 Vogl Milan 1
41 Martin Schuster 1
42 Cichovsky Lukas 1



1.misto Dominik Prošek

4 Soul's Attendant
4 Soul Warden
4 Ajani's Pridemate
4 Ranger of Eos
3 Kor Firewalker
3 Serra Ascendant
4 Brave the Elements
2 Elspeth, the Knight Errant
1 Ajani Goldmane
4 Survival Cache
2 Oblivion Ring
1 Student of Warfare
16 Plains
4 Tectonic Edge
4 Kabira Crossroads

Side
2 Celestial Purge
1 Honor of the Pure
1 Kor Firewalker
3 Path to Exile
2 War Priest of Thune
2 Oblivion Ring
4 Luminarch Ascension

2.misto Havlíček Drahomír jr

4 Lotus Cobra
4 Rhox Warmonk
4 Knight of Reliquary
4 Noble Hieararch
4 Birds of Paradise
2 Jace, the Mind Sculptor
2 Baneslayer Angel
2 Explore
2 Eldrazi Conscription
4 Sovereign of Lost Alara
4 Mana Leak
3 Celestial Colonade
4 Forest
1 Plains
3 Island
2 Sejiri Steppe
4 Verdant Catacaombs
4 Misty Rainforest
1 Scalding Tarn
2 Sunpetal Grove

Side
4 Bant Charm
4 Negate
3 Dauntless Escort
3 Oblivion Ring
1 Linvala, Keeper of Silence

3.misto Tomáš Bílek

4 Rampant Growth
4 Explore
3 Summonning Trap
4 Harrow
4 Cultivate
4 Khalni Heart Expedition
4 Primeval Titan
4 Avenger of Zendikar
1 Siege-gang Commander
1 Rampaging Balloths
4 Evolving Wilds
2 Terramorphic Expanse
4 Valakut, the Molten Pinnacle
11 Mountain
6 Forest

Side
3 Obstanite Baloth
4 Naturalize
3 Pyroclasm
3 Ricochet Trap
2 Goblin Ruinblaster

4.misto Tiberiu Popescu

4 Soul's Attendant
4 Soul Warden
4 Ajani's Pridemate
4 Ranger of Eos
4 Serra Ascendant
1 Emerge Unscathed
2 Brave the Elements
3 Elspeth, the Knight Errant
4 Survival Cache
3 Oblivion Ring
4 Lone Missionary
16 Plains
4 Tectonic Edge
4 Kabira Crossroads

side
1 Sun Titan
1 Gideon Jura
3 Kor Firewalker
2 Mark of Asylum
3 Path to Exile
2 Linvala, Keeper of the Silence
2 Solemn Offering
1 War Priest Of Thune

5.misto David Berka

4 Black Knight
4 Gatekeeper of Malakir
4 Vampire Nighthawk
3 Ob Nixilis, the Fallen
3 Duress
3 Mind Sludge
3 Corrupt
4 Tendrills of Corruption
4 Contaminated Ground
4 Sign in Blood
4 Marsh Flats
4 Verdant Catacombs
16 Swamp

side
2 Marsh Casualities
3 Death Mark
3 Disfigure
3 Malakir Bloodwitch
4 Vampire Hexmage

6.misto Jirka Vaněk

4 verdant catacombs
3 dragonskull summit
1 lawaclaw reaches
4 raging revane
4 savage lands
3 mountain
3 forest
3 swamp
1 rootbound crag
4 sproutning thiranax
4 putrid leech
4 bloodbraid elf
4 maelstrom pulse
3 slave of bolas
3 lotus cobra
2 garruk wildspeaker
3 terminate
1 grave titan
2 broodmate dragon
4 lightning bolt

side
3 doom blade<
4 duress
2 obstinate baloth
1 liliana vess
3 jund charm
2 acidic slime
7.misto David Do-Anh

2 Jace's Ingenuity
3 Jace, the Mind Sculptor
3 Path to Exile
2 Deprive
2 Sun Titan
4 Mana Leak
2 Flash Freeze
4 Wall of Omens
1 Journey to Nowhere
3 Day of Judgment
2 Jace Beleren
2 Oblivion Ring
4 Baneslayer Angel
5 Island
3 Plains
1 Marsh Flats
1 Scalding Tarn
4 Tectonic Edge
4 Glacial Fortress
4 Sejiri Refuge
4 Celestial Colonade

side
1 Jace's Ingenuity
2 Celestial Purge
2 Spell Pierce
2 Gather Specimens
3 Kor Firewalker
1 Oblivion Ring
1 Negate
3 Relic of Progenitus

8. misto Jaromír Pocedič

4 Path to Exile
4 Mana Leak
2 Jace's Ingenuity
3 Lightning Bolt
3 Day of Judgement
3 Ajani Vengeant
3 Jace Beleren
2 Elspeth, the Knight Errant
1 Gideon Jura
4 Wall of Omens
3 Sun Titan
1 Sphinx of the Jwas Isle
1 Frost Titan
1 Baneslayer Angel
4 Plains
4 Island
3 Mountain
3 Arid Mesa
2 Scalding Tarn
3 Glacial Fortress
3 Celestial Colonade
3 Tectonic Edge
1 Mystifying Maze

side
1 Day of Judgement
2 Condemn
2 Kor Firewalker
3 Double Negative
3 Luminarch Ascension
3 Oblivion Ring
1 Dispeller's Capsule


vadan
NOVINKY V OBCHODĚ
Throne of Eldraine Common Set
Cena : 39 Kč
Adeptus Mechanicus Skorpius Disintegrator
Cena : 1369 Kč
Pokémon - Reshiram & Charizard GX Figure Collection
Cena : 799 Kč
Space Marines - Primaris Invictor Tactical Warsuit
Cena : 1339 Kč
TIP ČERNÉHO RYTÍŘE
KeyForge - Call of the Archons - Archon Deck
Cena : 219 Kč
ON-LINE OBCHOD: Za Poříčskou branou 21, 186 00 Praha 8, , tel. 731 164 496.
OBCHOD PRAHA: Za Poříčskou branou 21,186 00 Praha 8, , tel. 733 517 617, otevřeno po - pá 12 - 20, so - ne 10 - 19.
OBCHOD BRNO: Chládkova 3, 616 00 Brno, tel. 733 517 608, otevřeno po - pá 12 - 18:30.