Obchod Černý rytíř Registrace
Kusovky Magic
Novinky
Akce
Výprodej
Magic the Gathering
Pokémon
Scratch Wars
Deskové hry
Karetní hry
Doplňky a obaly
Warhammer
Warhammer 40.000
Barvy a modelářství
Hry s miniaturami
Hry na hrdiny
Dárkové poukazy

   Výkup karet

   Turnaje Praha
   Turnaje Brno
   Prizewall

   Dodací podmínky
POHÁR ČERNÉHO RYTÍŘE PRAHA 11.9 - LEGACY
datum : 13.09.2010 autor : vadan
přečteno : 2079
Druhý pražský turnaj proběhl ve formátu LEGACY. Zde je pořadí a decklisty top8


Pořadí a počet bodů druhého turnaje

1 Do-Anh, David 30
2 Chlupac, Zdenek 28
3 Dvorak, Jiri 24
4 Jezek, Milan 23
5 Blohon, Lukas 20
6 Rosenkranz, Ondrej 19
7 Bilek, Tomas 18
8 Kraft, Lukas 17
9 Podlaha, Martin 14
10 Melichar, Martin 13
11 Fukala, Dalibor 12
12 Kotas, Jindrich 11
13 Kayed, Albert 10
14 Mraz, Vojtech 9
15 Hrebejk, Michal 8
16 Meissner, Petr 7
17 Brehovsky, Josef 6
18 Ceska, Pavel 5
19 Kostal, Zdenek 4
20 Nitsche, Jiri 3
21 Vimmer, Jan 1
22 Zubko, Ilja 1
23 Kabele, Martin 1
24 Svoboda, Jiri 1
25 Charvat, Pavel 1
26 Konecny, Jan 1
27 Prosek, Dominik 1
28 Rada, Hynek 1
29 Svec, Martin 1
30 Holda, Jan 1
31 Hovorka, Jirí 1
32 Fric, Antonin 1
33 Mendl, Michal 1
34 Hanousek, Tomas 1
35 Hrycej, Martin 1




DECKLISTY TOP 8


1. Místo David Do-Anh

1 Ad Nauseam
4 Brainstorm
4 Cabal ritual
4 Drak ritual
4 Duress
1 Grim tutor
1 Ill-gotten gains
4 infernal tutor
4 Lion's eye diamond
4 Lotus petal
4 Ponder
4 Preordian
1 Tendrills of agony
3 Thoughtseize
3 Island
4 Místy rainforest
4 Polluted delta
2 Swamp
2 Underground sea
2 Verdant catacombs

Side
3 Chain of vapor
4 Dark confidant
2 Krosan grip
2 Rebuild
1 Revered silence
1 Thoughtseize
1 Tropical island
1 Disfigure


2. Místo Zdeněk Chlupáč

4 Goblin lackey
4 Goblin piledriver
4 Goblin matron
4 Goblin ringleader
4 Goblin warchief
4 Skirk prospector
1 Goblin sharpshooter
3 Gempalm incinerator
4 Mogg fanatic
1 Kiki jiki, mirror breaker
2 Wort, boggart auntie
3 Warren weirding
3 Badlands
4 Wasteland
1 Arid mesa
1 Wooded foothills
2 Scalding tarn
2 Bloodstained mire
8 Mountain

Side
3 Earwig squad
3 Duress
3 Pyroblast
1 Red elemental blast
1 Pithing needle
4 Ravenous trap


3.Místo Jiří Dvořák

4 Glimpse of nature
4 Summoner's pact
2 Concordant crossroads
4 Priest of titania
4 Elvish archdruid
4 Elvish visionary
4 Wirewood Symbiote
4 Llanowar elves
4 Bichlore ranger
4 Nettle sentinel
1 Viridian shaman
2 Regal force
2 Gaea's cradle
3 Windswept heath
1 Verdant catacombs
9 Forest

Side
3 Choke
4 Tormod's crypt
4 Krosan grip
1 Viridian shaman
1 Joraga Warcaller
2 Pithing needle


4. Místo Milan Ježek

1 Loam lion
2 Kird ape
4 Wild nacatl
3 Grm lavamancer
3 Quasali pridemage
4 Tarmogoyf
3 knight of the reliquary
2 Gaddock teeg
2 Fireblast
4 Lightning bolt
3 Chain lightning
4 Path to exile
1 Umezawa's jitte
1 Sylvan library
4 Wooded foothills
4 Windswept heath
3 Arid mesa
3 Plateau
2 Taiga
1 Savannah
1 Horizon canopy
2 Wasteland
1 Forest
1 Plains
1 Mountain

Side
2 Pithing needle
1 Krosan grip
2 Swords to plowshares
2 relic of progenitus
2 Tormod's crypt
2 Price of progress
1 Wasteland
3 Red elemental blast


5. Místo Lukáš Blohon

4 Tarmogoyf
2 Vendilion Clique
4 Brainstorm
4 Counterbalance
3 Counterspell
3 Firespout
4 Force of will
3 Jace, the mind sculptor
1 Oblivion ring
4 Sensei's divining top
2 Spell snare
4 Swords to plowshares
4 Flooded strand
2 Island
1 Karakas
1 Místy rainforest
1 Mountain
1 Plains
4 Scalding tarn
3 Tropical island
3 Tundra
2 Volcanic island

Side
2 Red elemental blast
3 Relic of progenitus
2 Spell pierce
2 Pithing needle
1 Firespout
1 Hydroblast
1 Grim lavamancer
1 Llavan, cephalid empress
2 Krosan grip


6. Místo Ondra (Rozinka) Rosenkranz

4 Cuntryside crusher
4 Dark confidant
3 Tarmogoyf
4 Burning wish
3 Life from the loam
2 Maelstorm pulse
4 Chalice of the void
2 Engineered explosives
4 Mox diamond
3 Seismic assault
1 Windswept heath
1 Plateau
1 Forest
1 Mountain
1 Badlands
1 Bayou
3 Boodstained Mire
4 Forgotten cave
2 Taiga
4 Tranquil thicket
4 Wasteland
3 Wooded foothills
1 Volrath's stronghold

Side
1 Morningtide
1 Reverent silence
1 Perish
1 Chainer's edict
1 Cranial extraction
1 Damnation
1 Life from the loam
1 Hull breach
1 Devastating dreams
4 Leyline of the void
2 Firespout


7. Místo Tomáš Bílek

4 Tarmogoyf
4 Survival of the fittest
4 Wild mongrel
4 Noble hierarch
4 Force of will
4 Basking rootwalla
4 Vengevine
1 Wonder
4 Brainstorm
2 Aquamoeba
3 Daze
2 Umezava's jitte
4 Forest
4 Místy rainfores
4 Tropical island
4 Wasteland
1 Island
3 Verdant catacombs

Side
2 Faerie macabre
3 Relic of progenitus
1 Llawan, cephalid empress
2 Krosan grip
2 Trygon predator
3 Spell pierce
2 Submerge


8. Místo Lukáš Kraft

4 Goblin lackey
4 Goblin piledriver
4 Goblin matron
4 Goblin ringleader
4 Goblin warchief
1 Goblin sharpshooter
4 Skirk prospector
2 Gempalm incinerator
1 Kiki Jiki, mirror breaker
1 Siege-gang commander
2 Wort, boggart auntie
3 Warren weirding
4 Aether vial
4 Wasteland
4 Bloodstained mire
1 Wooded foothills
2 Scalding tarn
3 Badlands
8 Mountain

Side
4 Pyroblast
4 Relic of progenitus
2 Pithing needle
3 Thoughtseize
2 Earwig squad



vadan
NOVINKY V OBCHODĚ
Pokémon Album A4 - Unbroken Bonds
Cena : 249 Kč
Pokémon - Sun & Moon Unbroken Bonds Booster Box
Cena : 3199 Kč
Chaos Daemons The Contorted Epitome
Cena : 1069 Kč
Daemons of Khorne Bloodmaster
Cena : 539 Kč
TIP ČERNÉHO RYTÍŘE
KeyForge - Call of the Archons - Archon Deck
Cena : 219 Kč
ON-LINE OBCHOD: Za Poříčskou branou 21, 186 00 Praha 8, , tel. 731 164 496.
OBCHOD PRAHA: Za Poříčskou branou 21,186 00 Praha 8, , tel. 733 517 617, otevřeno po - pá 12 - 20, so - ne 10 - 19.
OBCHOD BRNO: Chládkova 3, 616 00 Brno, tel. 733 517 608, otevřeno po - pá 12 - 18:30.