Obchod Černý rytíř Registrace
Kusovky Magic
Novinky
Akce
Výprodej
Magic the Gathering
Pokémon
Scratch Wars
Deskové hry
Karetní hry
Doplňky a obaly
Warhammer
Warhammer 40.000
Barvy a modelářství
Hry s miniaturami
Hry na hrdiny
Dárkové poukazy

   Výkup karet

   Turnaje Praha
   Turnaje Brno
   Prizewall

   Dodací podmínky
POHÁR ČERNÉHO RYTÍŘE BRNO 11.9 - EXTENDED
datum : 15.09.2010 autor : warban
přečteno : 1565
Druhý brněnský turnaj proběhl ve formátu EXTENDED. Zde je pořadí a decklisty top4


Pořadí a počet bodů druhého turnaje

1 Smid, Vitezslav 30
2 Bubela, Tomas 28
3 Marek, Jan 24
4 Havlicek Jr., Drahomir 23
5 Brychta, Tomas 20
6 Gotz, Milos 19
7 Boruvka, Petr 18
8 Sury, Martin 17
9 Boruvka, Jan 14
10 Hayek, Mikulas 13
11 Havlicek, Drahomir 12
12 Novak, Martin 11
13 Stastny, Libor 10
14 Venos, Michal 9
15 Kinc, Daniel 8
16 Schindler, Marek 7
17 Vymazal, Ales 6
18 Obdrzalek, Jaroslav 5
19 Knoll, Libor 4
20 Dubrava, Tomas 3
21 Vrba, Filip 1
22 Metelka, Lukas 1
23 Sevcik, Pavel 1
24 Sedlacek, Zdenek 1
25 Horky, Vit 1




DECKLISTY TOP 4


1. Místo Vitězslav Šmíd

4 Celestial Collonade
4 Plains
2 Mountain
2 Island
2 Cascade Bluffs
4 Mystic Gate
3 Arid Mesa
2 Scalding Tarn
2 Fieldmist Borderpost
1 Condemn
1 Path to Exile
3 Wall of Omens
2 Knight of the White Orchid
4 Mana Leak
4 Mulldrifter
1 Oblivion Ring
1 Volcanic Fallout
4 Cryptic Command
1 Venser, Shaper Savant
2 Sower of Temptation
1 Jace, the Mind Sculptor
1 Ajani Vengeant
1 Gideon Jura
1 Day of Judgment
2 Wrath of God
1 Siege-gang Commander
3 Reveilark
1 Body Double

Side
1 Wall of Omens
1 Sower of Temptation
1 Celestial Purge
1 Runed Halo
1 Volcanic Fallout
2 Day of Judgment
1 Condemn
1 Baneslayer Angel
1 Path to Exile
2 Relic of Progenitus
2 Kor Firewalker
1 Ajani Vengeant


2. Místo Tomáš Bubela

4 Loam Lion
4 Tarmogoyf
4 Putrid Leech
4 Doran, the Siege Tower
3 Treefolk Harbringer
3 Knight of Reliquary
1 Chameleon Colossus
4 Maelstrom Pulse
1 Nameless Inversion
1 Slaughter Pact
4 Thoughtseize
3 Duress
1 Elspeth, Knight Errant
1 Sejiri Steppe
4 Murmuring Bosk
4 Misty Rainforest
3 Forest
1 Swamp
4 Verdant Catacombs
2 Treetop Village
1 Twilight Mire
3 Reflecting Pool

Side
2 Reveilark
1 Slaughter Pact
1 Bojuka Bog
2 Kitchen Finks
1 Infest
3 Leyline of the Void
2 Deathmark
2 Path to Exile
1 Elspeth, Knight Errant


3.Místo Jan Marek

4 River of Tears
4 Mutavault
2 Drowned Catacombs
4 Secluded Glen
2 Sunken Ruins
2 Creeping Tar Pit
1 Pendelhaven
2 Swamp
4 Island
4 Spellsutter Sprite
3 Scion of Oona
3 Mistbind Clique
2 Vendilion Clique
4 Cryptic Command
4 Bitterblossom
4 Ancestral Vison
3 Mana Leak
3 Smother
2 Jace, the Mind Sculptor
2 Thoughtseize
2 Suffer the Past

Side
2 Sower of Temptation
3 Consuming Vapors
3 Death Mark
3 Damnation
1 Suffer the Past
2 Thoughtseize
1 Vendilion Clique


4. Místo Jan Havlíček Jr.

4 Cultivate
4 Wall of Omens
4 All is Dust
4 Mind`s Stone
3 Coalition Relic
3 Kitchen Finks
3 Primaveal Titan
2 Garruk Wildspeaker
2 Day of Judgment
1 Rampant Growth
3 Kozilek, Butcher of Truth
1 Ulamog, the Infinite Gyre
1 Emrakul, the Aeons Torn
4 Eldrazi Temple
1 Eye of Ugin
4 Sunpetal Grove
3 Stirring Wildwood
2 Tectonic Edge
7 Forest
2 Mystifying Maze
2 Plains

Side
3 Gaddock Teeg
3 Obstinate Baloth
2 Runed Halo
2 Day of Judgment
2 Baneslayer Angel
1 Angel`s Grace
1 Captured Sunlight
1 Gaes`s Revenge




warban
NOVINKY V OBCHODĚ
Dragon Shield Storage Box - Emerald
Cena : 119 Kč
MTG Wall Scroll - Jace the Mind Sculptor
Cena : 499 Kč
Portal Booster Box
Cena : 16799 Kč
KeyForge - Age of Ascension - Archon Deck
Cena : 249 Kč
TIP ČERNÉHO RYTÍŘE
KeyForge - Call of the Archons - Archon Deck
Cena : 219 Kč
ON-LINE OBCHOD: Za Poříčskou branou 21, 186 00 Praha 8, , tel. 731 164 496.
OBCHOD PRAHA: Za Poříčskou branou 21,186 00 Praha 8, , tel. 733 517 617, otevřeno po - pá 12 - 20, so - ne 10 - 19.
OBCHOD BRNO: Chládkova 3, 616 00 Brno, tel. 733 517 608, otevřeno po - pá 12 - 18:30.